výstavba bytových komplexů a rekonstrukce půdních vestaveb

NEMOVITOSTI K PRODEJI

Info o projektu

Získané ceny:Mimořádné splátky zdarma po celou dobu splatnosti hypotéky:Podporujeme HC Kometa:

Aktuálně

12.3.2019
Vážená klientelo, velice nás těší Váš zájem o byty Bolzáno. V tomto projektu jsou již jednotky určené k bydlení kompletně vyprodány.

22.2.2019
Komerční prostory na prodej
Potřebujete vhodné obchodní prostory pro Vaše podnikání v Brně Černovicích? Podívejte se na naši nabídku celkem 5 volných komerčních prostorů v projektu Byty Bolzáno s plochou od 34m2 do 80m2 zde.

22.1.2019
Chtěli bychom Vám dát vědět, že před závěrem roku 2018 byl úspěšně zkolaudován Parkovací dům, Brno-Černovice.

22.12.2018
Rádi bychom Vám, našim klientům stávajícím i budoucím, popřáli příjemné svátky strávené v poklidu a pohodě i mnoho štěstí a zdraví v novém roce 2018. Kolektiv Net Development.

11.10.2018
Váženým klientům a zájemcům o projekt Pozemky Mysločovice
oznamujeme uskutečnění předání komunikací, kanalizace a venkovního osvětlení do vlastnictví obce.

Starší zprávy

Rezidence Houbalova - II. etapa

leden 2016

100% PRODÁNO

VOLNÉ BYTY ZDE

Základní parametry 
Lokalita: ul. Houbalova, Brno - Líšeň (najít na mapě)
Počet podlaží v domě: 9
Počet bytových / komerčních jednotek: 123 / 2
Termín dokončení: leden 2016
Prodáno: 100%

Rezidence Houbalova

tak je nazvána II.etapa výstavby při ulici Houbalova, která navazuje na výstavbu I.etapy, která je prezentována pod názvem Bytový komplex Houbalova. Přípravu, průběh výstavby i následný prodej bytů zajišťuje společnost NET Development, s.r.o.

Výstavba komplexu Rezidence Houbalova již probíhá v severní části prostorného jižně orientovaného pozemku nad výstavbou I.etapy

II. etapa byla zahájena dříve než bylo původně plánováno, neboť zájem o byty a bydlení v městské části Brno-Líšeň je veliký. Tento zájem je nutno přisoudit jednak lokalitě, tz. blízkosti krásné přírody, velmi dobré občanské vybavenosti, výborné dopravní dostupnosti do centra města a také kvalitě bytů, které mají zdařilé dispoziční řešení a kvalitní standardní vybavení což nám potvrdili zájemci o I.etapu výstavby.

Objekt II. etapy - je tvořen třemi bloky a bude dokončen v lednu 2016. Součástí objektu jsou podzemní garáže. Tyto garáže vytváří kaskádovité terasy. Na terasách budou umístěny prvky pro oddech doplněné vhodným ozeleněním. Celá zóna kolem objektů bude z dopravního hlediska začleněna do obytné zóny.

Vstupy do objektů jsou řešeny ze západní strany přes podzemní garáže a z východní strany z organicky tvarovaného chodníku, jehož tvar byl ovlivněn snahou vybudovat komunikaci vyhovující osobám s omezenou schopností pohybu.

Objekt II.etapy má tři bloky C,D a E. V celkem devíti podlažích, dvou podzemních a sedmi nadzemních je umístěno 121 bytových jednotek, 4 garáže, 150 garážových stání, 16 venkovních parkovacích stání, 122 sklepů a 3 komerční prostory. Každý blok má vlastní bezbariérový vstup do komunikačního prostoru ke schodištím a výtahům.

V podzemních podlažích jsou umístěny hromadné garáže, sklepy, prostory pro komerční využití a technické zázemí domu. V nadzemních podlažích se nachází 33 bytů dispozičně řešeny jako 1+kk, 52 bytů 2+kk, 26 bytů 3+kk, 7 bytů 4+kk a 3 byty 5+kk. Podlahové plochy bytů jsou od 28,5 m2 do 112,8 m2. K bytu náleží předzahrádka, balkon nebo terasa, jejichž výměra není součástí podlahové plochy bytu.

Byty v prvním podlaží mají předzahrádky, byty ve vyšších podlažích balkony nebo terasy. Ke každému bytu je rezervováno jedno parkovací stání v podzemní garáži. Pro byty 4+kk a 5+kk jsou rezervovány dvě parkovací stání. Ceny bytů jsou uvedeny vždy včetně parkovacích stání a včetně DPH.

V podzemním podlaží jsou sklepní kóje. Velikost je od 2,38 m2 do 6,75 m2. Ke každému bytu lze dokoupit sklepní kóji. Cena je 12 500,- Kč /m2 včetně DPH.

Komunikační napojení

Na stávající komunikační systém v území jsou objekty napojeny areálovou komunikací, která se nachází v západní části areálu a je připojena kolmo na ulici Houbalovu. Areálová komunikace umožňuje příjezd do podzemních garáží a ke krytým parkovacím stáním, která jsou umístěna mimo garáže.

Vstupy do objektu jsou jak z prostoru garáže, tak z východní strany areálu po komunikaci, která je určena výhradně pro pěší. Všechny vstupy jsou bezbariérové.

Financování

Způsob financování je formou splátkového kalendáře na základě prostavěnosti. Celá výstavba je připravována tak, aby klienti mohli využít financování pomocí hypotečních úvěrů.

Rezervace bytu

 1. Ústní rezervace je nezávazná a je sjednána na dobu sedmi dnů. V této lhůtě je nezbytné potvrdit svůj zájem o koupi nemovitosti podpisem Rezervační smlouvy.

 2. Písemná rezervace je závazná. Pokud klient z vlastní vůle odstoupí, rezervační poplatek zůstává prodávajícímu.

 3. Rezervační poplatek ve výši 100.000,- Kč včetně DPH klient hradí nejpozději do 5 dnů od data podpisu Rezervační smlouvy na vázaný účet, který je výhradně určen ke skládání záloh budoucích kupujících. Rezervační poplatek je součástí kupní ceny nemovitosti.

Lokalita

Městská část Brno – Líšeň se nachází na východním okraji města. Dostupnost městské hromadné dopravy a okolní romantická příroda Moravského krasu řadí Líšeň na přední místo v preferencích zájemců o bydlení.

Obytná zóna přímo sousedí s rekreační zónou, kterou tvoří především oblast Velké Klajdovky a Mariánského údolí s přilehlými chatovými osadami. Krásné přírodní okolí nabízí neomezené možnosti k aktivnímu odpočinku. Líšeň je vhodným výchozím bodem pro pěší turistiku, cykloturistiku a v neposlední řadě i k projížďkám na koních.

Hustá síť komunikací a pravidelné spoje městské hromadné dopravy zabezpečují velmi kvalitní dopravní obslužnost.

V blízkosti bytových domů se nachází:

 • mateřské školy (322 m, 1,2 km a 2,0 km )

 • základní škola s rozšířenou výukou jazyků a jídelnou (209 m)

 • jazyková základní škola (2,4 km)

 • gymnázium (1,2 km a 2,3 km)

 • Střední odborná škola a učiliště strojírenské (1,7 km)

 • dvě nákupní centra ( 590 m a 1,2 km)

 • poliklinika (2,9 km)

 • bankomat ( 800 m)

 • lékárna (590 m)

 • fitness a wellness ( 290 m)

 • pošta (640 m)

 • ÚMČ Líšeň a knihovna (3,0 km)

 • čerpací stanice (1,1 km)

Doprava MHD

Zastávka autobusu Houbalova je vzdálena 166 m, tramvajová zastávka Novolíšeňská 250 m.

Linky nabízí následující spojení:
 • tramvajová linka č.8

 • autobusová linka č. 78Odkaz projektu:

http://www.rezidence-houbalova.cz
Partneři projektu:

NET Development, s.r.o., tř. Kpt. Jaroše 28, 602 00 Brno | tel.: +420 538 728 888, fax: +420 545 224 216, e-mail: info@netdevelopment.cz

(c) 2003-2009 NET Development, s.r.o., (c) 1995-2009 A.G.A. studio