výstavba bytových komplexů a rekonstrukce půdních vestaveb

NEMOVITOSTI K PRODEJI

Aktuálně

12.3.2019
Vážená klientelo, velice nás těší Váš zájem o byty Bolzáno. V tomto projektu jsou již jednotky určené k bydlení kompletně vyprodány.

22.2.2019
Komerční prostory na prodej
Potřebujete vhodné obchodní prostory pro Vaše podnikání v Brně Černovicích? Podívejte se na naši nabídku celkem 5 volných komerčních prostorů v projektu Byty Bolzáno s plochou od 34m2 do 80m2 zde.

22.1.2019
Chtěli bychom Vám dát vědět, že před závěrem roku 2018 byl úspěšně zkolaudován Parkovací dům, Brno-Černovice.

22.12.2018
Rádi bychom Vám, našim klientům stávajícím i budoucím, popřáli příjemné svátky strávené v poklidu a pohodě i mnoho štěstí a zdraví v novém roce 2018. Kolektiv Net Development.

11.10.2018
Váženým klientům a zájemcům o projekt Pozemky Mysločovice
oznamujeme uskutečnění předání komunikací, kanalizace a venkovního osvětlení do vlastnictví obce.

Starší zprávy

Pavlovské sklípky

leden 2016

Základní parametry 
Lokalita: Pavlov (najít na mapě)
Termín dokončení: leden 2016
Prodáno: 100%

Obec Pavlov

Vinařská obec Pavlov je známá a vyhledávaná pro svoji vinařskou tradici, památky, významná archeologická naleziště, polohu v překrásné přírodě a v neposlední řadě se nachází na břehu vodní nádrže Nové Mlýny, kterou tvoří kaskáda tří vodních nádrží, z nichž třetí, přiléhající k obci Pavlov, je nejvýznamnější centrum veškerých vodních sportů na Jižní Moravě. Místní přiléhající Yacht Club Dyje je udržovaný areál určený pro vodní sporty - jachting, vindsurfing a v posledních letech dynamicky se rozvíjející kitesurfing. V místním klubu je také stanice vyhledávané lodní dopravy, která nabízí výletníkům možnost okružní plavby kolem vodní nádrže na trase YC Pavlov – Kemp MARS Šakvice – Strachotín – Kemp Dolní Věstonice.Kromě běžné turistiky je oblast vyhledávanou pro své cykloturistické stezky, kde si přijdou na své, jak nároční cyklisté, tak rodiny s dětmi. Toto vše přivede do obce každým rokem tisíce turistů nejen z celé české republiky, ale i zahraničí.
Lokalita

Obec s cca 570 obyvateli je vinařskou a rekreační obcí s dobrou technickou a občanskou vybaveností. V obci je mateřská škola, restaurační zařízení, řada penzionů a jiných ubytovacích zařízení, obchod se smíšeným zbožím, pošta i lékař. V Pavlově je provedena plynofikace, je zde veřejný vodovod a kanalizace (dešťová i splašková).
Doprava MHD

Obec Pavlov leží v oblasti s dobrou návazností z jedné strany na hlavní silniční tah Brno - Mikulov – Vídeň a strany druhé dálnice Brno – Bratislava, přesto v klidné části Chráněné krajinné oblasti Pálava.

Pavlovské sklípky

Projekt pěti rodinných domů s podzemními sklípky je situován v horní části obce Pavlov na boční ulici směrem od ul. Klentnická nad hotelem Pavlov v zastavěném území obce Pavlov, v části zvané Slunný vrch.
Projekt

Na pozemcích bude vybudováno pět na sebe navazujících řadových podsklepených rodinných domů s částečným podkrovím pod sedlovou střechou. U každého z rodinných domů se bude nacházet přístřešek pro osobní automobil, kola apod. Střecha přístřešku bude zároveň sloužit jako terasa přístupná z úrovně 1NP s výhledem na vodní nádrž. Každý z domů bude mít vlastní zemní vinný sklep, přístupný z prostoru přístřešku. Za domem se bude nacházet oplocená zahrada, ze které bude výhled na opačnou stranu – vrch se zříceninou hradu Děvičky.
Financování

Nejnižší sazba 1,85% p.a. s maximální dobou splatnosti 25 let. Výše hypotéky je počítána na 80% kupní ceny. Konkrétní měsíční splátky k jednotlivým domům:

  1. dům 14.487,- CZK
  2. dům 14.320,- CZK
  3. dům 14.153,- CZK
  4. dům 13.986,- CZK
  5. dům 14.400,- CZK

Partneři projektu:

NET Development, s.r.o., tř. Kpt. Jaroše 28, 602 00 Brno | tel.: +420 538 728 888, fax: +420 545 224 216, e-mail: info@netdevelopment.cz

(c) 2003-2009 NET Development, s.r.o., (c) 1995-2009 A.G.A. studio