výstavba bytových komplexů a rekonstrukce půdních vestaveb

NEMOVITOSTI K PRODEJI

Aktuálně

12.3.2019
Vážená klientelo, velice nás těší Váš zájem o byty Bolzáno. V tomto projektu jsou již jednotky určené k bydlení kompletně vyprodány.

22.2.2019
Komerční prostory na prodej
Potřebujete vhodné obchodní prostory pro Vaše podnikání v Brně Černovicích? Podívejte se na naši nabídku celkem 5 volných komerčních prostorů v projektu Byty Bolzáno s plochou od 34m2 do 80m2 zde.

22.1.2019
Chtěli bychom Vám dát vědět, že před závěrem roku 2018 byl úspěšně zkolaudován Parkovací dům, Brno-Černovice.

22.12.2018
Rádi bychom Vám, našim klientům stávajícím i budoucím, popřáli příjemné svátky strávené v poklidu a pohodě i mnoho štěstí a zdraví v novém roce 2018. Kolektiv Net Development.

11.10.2018
Váženým klientům a zájemcům o projekt Pozemky Mysločovice
oznamujeme uskutečnění předání komunikací, kanalizace a venkovního osvětlení do vlastnictví obce.

Starší zprávy

Pozemky Mysločovice

2017

100% PRODÁNO

NABÍDKA ZDE

Základní parametry 
Lokalita: Mysločovice (najít na mapě)
Termín dokončení: 2017
Prodáno: 100%

Poloha stavebních pozemků

V západní části obce Mysločovice, směrem na obec Machovou se nachází 29 stavebních pozemků. Pozemky jsou mírně svažité s jihozápadní orientací. Vlastníkem pozemků je Otevřený podílový fond AMISTA MORAVSKÝ POZEMKOVÝ FOND, AMISTA investiční společnost, a.s.

V souladu s Územním plánem společnost NET Development, s.r.o. zrealizovala výstavbu komunikací a inženýrských sítí, (tz. voda, jednotná kanalizace, elektřina, plyn a veřejné osvětlení).

V předmětné lokalitě jsou vybudovány dvě obslužné komunikace, které zajišťují přístup k 29 jednotlivým stavebním pozemkům, které jsou určeny k výstavbě rodinných domů.

Velikost pozemků od 831 m2 – do 1390 m2. Uliční šíře pozemku od 21m do 23 m.

Komunikace a inženýrské sítě jsou zkolaudovány, obecní zastupitelstvo schválilo převzetí do vlastnictví a budoucí majitelé pozemků mohou zahájit výstavbu rodinných domů.

Rezervaci a prodej pozemků bude zajišťovat společnost NET Development.

Cena pozemku včetně inženýrských sítí je 1 280,- Kč/m2.

Komunikační napojení

Mysločovice jsou velmi dobře dostupná obec, kde je zavedena příměstská autobusová doprava s krátkými časovými intervaly (cca 15-30minut). Zastávka je od uvažované zástavby vzdálena cca 350 metrů. Automobilový příjezd do lokality bude přímo ze státní silnice.

Lokalita kde je umístěno 29 stavebních pozemků je na státní silnici napojena dvěma obslužnými komunikacemi.

Z hlediska dopravní dostupnosti osobním automobilem je napojení na dálnici Zlín-Kroměříž ve vzdálenosti 9 km.


Rezervace pozemků

 1. Ústní rezervace je nezávazná a je sjednána na dobu 20 dnů. V této lhůtě je nezbytné potvrdit svůj zájem o koupi pozemku podpisem Kupní smlouvy.

 2. Celá kupní cena je hrazena na úschovní účet. Zájemci mohou k financování nemovitosti využít hypoteční úvěr

Lokalita

Mysločovice jsou klidná obec, která je zasazena do hezké krajiny ve velmi dobré dostupnosti od krajského města Zlín. Mysločovice jsou od Zlína vzdáleny cca 6 km severozápadním směrem. Téměř ve stejné vzdálenosti od obce se nachází větší průmyslová města jako je Holešov, Hulín, Otrokovice, Fryšták.

Obec Mysločovice je součástí mikroregionu Žídelná, jedná se o dobrovolný svazek osmi obcí, které společně slaďují a koordinují své činnosti v rámci zájmového území, snaží se o dosažení ekologické stability a rozvoj cestovního ruchu v daném regionu.

V obci Sazovice, která je součástí mikroregionu Žídelná a je vzdálena od Mysločovic 2 km, je vybudován velmi pěkný sportovní areál. Součástí sportovního areálu jsou tenisové kurty, dvě hřiště na malou kopanou, bedmintonová hala a koupaliště.

V obci se nachází:

 • mateřské škola
 • základní škola pro 320 žáků
 • hotel Sport
 • obecní úřad
 • barokní kostel a farní úřad
 • pošta
 • prodejna potravin
 • knihovna
 • sportovní oddíl TJ Sokol Mysločovice

Doprava

 • Zastávka autobusu je vzdálena od dané lokality 320 m

NET Development, s.r.o., tř. Kpt. Jaroše 28, 602 00 Brno | tel.: +420 538 728 888, fax: +420 545 224 216, e-mail: info@netdevelopment.cz

(c) 2003-2009 NET Development, s.r.o., (c) 1995-2009 A.G.A. studio